Uitslagen Januari

Zaterdag 7 en zondag 8 januari 2017:   Trofee van de Donderslag te Meeuwen 2017

Zondag 15 januari 2017:  Diepenbeek U11 en U13 2017

Zondag 15 januari 2017:  Regenboogtornooi Maastricht 2017

Woensdag 18 januari 2017:  SVS Scholenkampioenschappen Hasselt 2017

Zondag 22 januari 2017:  Jeugdontmoeting Opglabbeek 2017

Zondag 22 januari 2017:  Sho Dan Shiken 1 Dan 22 -1-2017 Helga en Vicki

Uitslagen Februari:

Zaterdag 4 februari 2017:  Jeugdtornooi Genk U11 en U13 2017

zondag 5 februari 2017:  Limburgse Jeugdkampioenschappen te Genk 2017

Zaterdag 11 en zondag 12 februari 2017:  Vlaamse Jeugdkampioenschappen 2017

Zondag 19 februari 2017:  Uitslagen Belgische Jeugdkampioenschappen U15 dames 2017

Zaterdag 25 februari 2017:  Geetbets U11 en U13 2017

Uitslagen maart:

Zaterdag 4 maart 2017: Herenthout 2017

Zondag 5 maart 2017:  Jeugdontmoeting St.Lambrechts Herk 2017

Zaterdag 11 en zondag 12 maart 2017:  Beker der Kempen Herentals 2017

Zondag 19 maart 2017:  Jeugdtornooi Maaseik 2017

Zaterdag 25 en zondag 26 maart 2017:  Tornooi van de Fruitstreek te St.Truiden 2017

Uitslagen april:

Zondag 2 april 2017:  Jeugdtornooi Zonhoven U11 en U13 2017

Zaterdag 8 en zondag 9 april 2017: Soeverein Judocup Lommel 2017

Zaterdag 15 en zondag 16 april 2017;  Judoclub Tori 14 International 2017

Zaterdag 22 en zondag 23 april 2017:  Night Store Lummen 2017

Zondag 30 april 2017:  Jeugdontmoeting Lutselus april 2017

Uitslagen mei:

Maandag 1 mei 2017:  Interprovinciaal ploegenkampioenschap van België te Herentals:

Geselecteerd voor Limburg:  U15 heren: Thijs Luca – 55 kg: 1 wedstrijd: winst

,                                             U15 dames: Traore Mariama +63 kg:  2 wedstrijden winst

U18 heren: Meuris Luca -73 kg: 1 wedstrijd verlies

Cremers Kieran – 81 kg: 2 wedstrijden verlies

Ploeg dames U15 Limburg:  zilver medaille: 2de plaats

Zondag 7 mei 2017: Jeugdtornooi Koersel 7-5-2017 U11 en U13

Zaterdag 13 mei 2017: Jeugdontmoeting Diepenbeek 13-5-2017

Zondag 14 mei 2017:  Sho Dan Shiken 1 Dan 14-5-2017 Maarten Roosen

Zaterdag 20 mei 2017:  Ippon Trophy Antwerp 2017

Zondag 21 mei 2017: Jeugdtornooi Heuvelland Houthem 2017

Uitslagen juni:

Zaterdag 3 juni en zondag 4 juni 2017:  Kaizen tornooi Echt 2017

Zaterdag 10 juni 2017:  Jeugdontmoeting Riemst Millen juni 2017

Zaterdag 17 juni 2017:  Uitslagen Clubkampioenschappen 2017

Zaterdag 17 juni 2017:  Jeugdcriterium 2016-2017 eindstand

Zondag 25 juni 2017:  Lunacup Judoteam Maastricht 2017

Woensdag 28 juni 2017:  Limburgs Com. Klimmuur 2017

Uitslagen juli:

Vakantie

Uitslagen augustus:

Vakantie. Vanaf 22 augustus starten de trainingen opnieuw.

Uitslagen september:

Zaterdag 16 september en zondag 17 september:Tornooi U15 en U18 Pot van Olen 2017

Zondag 24 september:Tornooi U13 en U11 Mini Pot van Olen 2017

Uitslagen oktober:

Zondag 8 oktober: uitslagdamessen_lim2017

Zondag 15 oktober:  Jeugdtornooi Houthalen 2017 U11 en U13 en U9

Zaterdag 21 oktober: Beker van Oud Turnhout 2017

Zondag 22 oktober: Ontmoeting oktober Lutselus 2017

Zaterdag 28 oktober en zondag 29 oktober: Flanders JudoCup Lommel 2017

Uitslagen november:

Zondag 5 november: Geuldal tornooi Houthem 2017

Zondag 5 november: Jeugdtornooi Zelem 2017 U11 en U13 en U9

Zaterdag 11 november: selectie U13 wevelgem 2017

Interprovinciaal ploegentornooi Zwevegem 11-11-2017 U13

Zondag 19 november: Oefenrandori U9 St.Truiden 2017

Uitslagen december:

Zaterdag 2 december: Provinciaal Jeugdtornooi Dilsen 2-12-2017 U11 , U13 en U9

Zondag 10 december: Jeugdtornooi Diepenbeek 10-12-2017 U9

Zaterdag 15 december:Bèrke Bemelmans Jeugdtornooi Dilsen 15-12-2017 U11 , U13 en U9

Zaterdag 23 december: Bèrke Bemelmans Jeugdtornooi Dilsen 23-12-2017 U14 en U17

Kevin Hermans2017